Стали відомі назви нових кросоверів Ford


Стали відомі назви нових кросоверів Ford

Ще в грудні 2016 року Ford подав заявку на реєстрацію назви Maverick, але тільки нещодавно її було офіційно оформлено. Американський автомобільний гігант має намір використовувати слово Maverick в назві свого нового автомобіля, але про яку саме модель йдеться – не уточнюється.

Одночасно з цим було зареєстровано і назву Timberline. У цьому випадку теж не вказано, для якого типу автомобіля вона призначена.

Деякі автомобільні ЗМІ вважають, що назви Maverick і Timberline отримають нові кросовери Ford. Сегмент SUV продовжує зростати великими темпами, і тому американська автомобільна компанія хоче посилити в ньому свою присутність за рахунок випуску декількох нових моделей. Можливо, це будуть кросовери, що за дизайном кузова нагадують Bronco, але тільки менших розмірів. В принципі, запатентовані назви добре підійдуть для середньорозмірного кросовера з квадратною формою кузова.

Раніше повідомлялося, що Ford планує припинити випускати в США більшість своїх седанів і хетчбеків, залишивши тільки Mustang і Focus Active. Замість цього він зосередитися на виробництві кросоверів, позашляховиків і пікапів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування