Укрзалізниця стежитиме за пасажирами


Укрзалізниця стежитиме за пасажирами

“Укрзалізниця” має намір придбати 100 комплектів систем відеоспостереження для встановлення в пасажирських вагонах. Відповідний тендер розміщено на порталі ProZorro, заявки для участі в ньому приймаються до 18:00 18 травня, передає ЦТС.

Повідомляється, що кожен комплект буде складатися з трьох відеокамер та монітора. Очікувана вартість закупівлі вказана на рівні 7,5 млн гривень з ПДВ, при цьому поставка обладнання повинна відбутися вже до кінця поточного року. Аукціон за цим тендером буде проведено 25 червня.

У тендерній документації зазначено, що відеореєстратор системи відеоспостереження повинен бути здатний приймати записуваний сигнал у роздільності як мінімум Full HD (1080 пікселів по висоті) і з частотою 25 кадрів на секунду, при цьому безперервний час роботи повинен становити не менше ніж 360 годин. Відеокамера також повинна мати захист від вібрації.

У комплекті з відеокамерами обов’язково повинен бути 7-дюймовий TFT-монітор, а також два жорсткі диски з обсягом по 1 террабайту кожен.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування