Porsche відмовилася від дизельних двигунів на користь електричних


Porsche відмовилася від дизельних двигунів на користь електричних

Німецька компанія Porsche заявила про те, що відмовляється від використання дизельних двигунів на своїх автомобілях і закриває лінійку розробки цих моделей. Інженери, які були зайняті виробництвом дизельних двигунів, тепер займуться розробкою електричних моделей існуючих машин.

За підрахунками компанії, оновлення дизельних двигунів обійдеться їм в приблизно 500 мільйонів євро. Заводи Porsche припиняють виробництво дизельних модифікацій з моделей Panamera 4S Diesel і Macan S Diesel. За словами представників компанії, рішення викликане тим, що дизельні мотори не користуються популярністю у покупців. Наприклад, у звітності версія моделі Panamera на важкому паливі має частку всього 15%. Також в Porsche розповіли, що дизельна версія Macan користується ще меншим попитом.

Раніше Porsche серед інших брендів, що входять до складу концерну Volkswagen, постраждав від «дизельгейта» — американське управління охорони навколишнього середовища звинуватило компанію в тому, що вони встановлювали на свої автомобілі програмне забезпечення, яке дозволяло отримувати занижені результати на тестах за рівнем викиду шкідливих речовин.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування