0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Із вугільної галузі треба "вибити" всі тіньові схеми - Гройсман


Із вугільної галузі треба "вибити" всі тіньові схеми - Гройсман

Енергетичний сектор України має бути прозорим, демонополізованим і конкурентним.

Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

“Ми могли за попередніх 10 років стати повністю енергонезалежною країною, але цього не сталося. Тепер ми взяли курс на енергонезалежність, на енергоощадність і на добування власного українського газу, якого нам буде достатньо для забезпечення потреб держави”, – сказав Гройсман.

Він наголосив, що основний орієнтир роботи в цій сфері – стати самодостатньою країною по енергоресурсах, тим більше що поклади енергоресурсів і можливості виробництва енергії в країні є достатніми. “У людей має бути право вибору, де їм купувати енергоресурс, за якою ціною і за яким сервісом, – це дуже важливо”, – зазначив голова уряду.

Прем’єр-міністр також порушив питання реформи вугільної галузі. “Я вважаю, що державна вугільна галузь дуже “тінізована” і дуже корумпована. Звідти треба вибивати всі ці тіньові схеми. Для мене це є принциповим питанням. Таке завдання я поставив перед міністерством і міністром (міністром енергетики та вугільної промисловості України Ігорем Насаликом – ред.)”, – сказав Гройсман.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування