У Німеччині розпочато будівництво "Північного потоку-2"


У Німеччині розпочато будівництво "Північного потоку-2"

У Німеччині розпочато будівництво суперечливої ділянки “Північного потоку-2”. Про це заявив представник “дочки” “Газпрому” — компанії Nord Stream в інтерв’ю агентству dpa.

“На наземному стикувальному пункті майбутнього газопроводу в місті Лубмін у федеральній землі Мекленбург — Передня Померанія на площі близько шести гектарів розпочато роботи з викопування котловану і закладки фундаменту для газової приймальної станції, а також будівлі техобслуговування”, — йдеться в повідомленні.

Раніше будівництво 1200-кілометрового газопроводу схвалили Фінляндія і Німеччина. Однак дозволи від Швеції та Данії на реалізацію проекту поки що не отримані. Крім того, в Німеччині екологічна організація Nabu оскаржує в суді виданий владою дозвіл на будівництво ділянки газопроводу в прибережних водах.

Вартість проекту оцінюється в 9 млрд євро. Компанія Nord Stream 2 має намір завершити будівництво об’єкта до кінця 2019 року. По цьому газопроводу планується поставляти з Росії до ФРН близько 55 млрд кубометрів газу на рік.

Україна, країни Балтії та Польща рішуче протестують проти будівництва “Північного потоку-2”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування