До мережі Ripple приєднується новий банк


До мережі Ripple приєднується новий банк

До глобальної мережі Ripple, яка об’єднує банки та інші компанії в сфері платіжних послуг, приєднався ще один банк.

BankDhofar, що базується в Омані і спеціалізується на фінансових інвестиціях, приєднався до мережі Ripple, що, за словами банку, дозволяє йому здійснювати глобальні міжнародні платежі з використанням технології блокчейн від Ripple.

BankDhofar став одним з перших банків з близькосхідного регіону, який приєднався до консорціуму Bankchain, що складається з більш ніж 27 банків. Метою даної організації є вивчення можливостей, які надає технологія блокчейн для банківського сектора.

Д-р Тарік Таха, головний інформаційний директор в BankDhofar, так прокоментував це рішення: Завдяки цьому ми можемо здійснювати миттєві і безпечні міжнародні грошові перекази протягом декількох секунд. І цей процес абсолютно прозорий.

Представники BankDhofar не повідомили, які продукти Ripple вони мають намір використовувати, щоб скористатися всіма цими перевагами. Також залишається незрозумілим, чи мають намір в банку використовувати XRP Ledger, який використовується криптовалютою XRP.

Приєднання банку до мережі Ripple є частиною більш масштабної ініціативи під назвою «Together 2020»: Ця ініціатива є частиною плану безперервної трансформації BankDhofar, який ставить цифрові технології та інновації в основу своєї стратегії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua