Apple Pay почне працювати в Україні — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Apple Pay почне працювати в Україні

Фондовий ринок
1934
Протягом кількох місяців в Україні, Норвегії та Польщі запуститься сервіс Apple Pay. Про це заявив голова Apple Тім Кук на прес-конференції з приводу підсумкових результатів компанії за другий фінансовий квартал 2018 року.
Додаткових подробиць Тім Кук не повідомив, і точної дати анонсу немає. Втім, висновки про можливі терміни запуску дозволяють зробити озвучені раніше деталі.
Ще в травні 2017 року на банківському ринку України з’явилася інформація про те, що Apple Pay зайде в країну в червні 2018 року. Крім того, в грудневому звіті Apple планувала запуск Apple Pay в Польщі відразу після першого кварталу. Цього не сталося, і тепер ринок вважає найбільш вірогідним запуск системи в Польщі в кінці другого кварталу.
Apple Pay почав роботу в США в жовтні 2014 року. Підтримувані пристрої спершу були обмежені iPhone 6 і 6 Plus, але тепер це не тільки iPhone, але і iPad, Mac і Apple Watch.
Як відомо, в листопаді 2017 року компанія Google запустила в Україні новий сервіс для безконтактної оплати – Google Pay. З осені 2017 року до цієї технології приєдналися кілька українських банків. Україна стала 15 країною, в якій почав працювати Google Pay. Цей сервіс з’явився в світі в 2015 році і зараз доступний в 14 країнах, серед яких Сінгапур, Гонконг, Японія, США, Велика Британія та інші.
Пізніше співзасновник проекту Monobank Олег Гороховський повідомив, що Американська Apple Inc. може запустити сервіс мобільних платежів Apple Pay в Україні в червні 2018 року.
“Першим стартує ПриватБанк і потім всі інші. За моєю інформацією, це може статися вже в червні. Є деякі співробітники ПриватБанку, у кого на iPhone тестові картки вже підключені до Apple Pay”, – написав він на своїй сторінці в соцмережі “Фейсбук”.
За словами О.Гороховського, в Monobank Apple Pay запрацює через пару місяців після запуску першого банку. Він також підкреслив, що такі особливості запуску Apple Pay практично у всіх країнах.
Клієнти Monobank, як зазначив співзасновник, дуже активно користуються додатком Google Pay і за цим показником Monobank входить до трійки банків-лідерів в Україні.
За матеріалами:
Сьогодні
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас