За в'їзд до Євросоюзу доведеться платити


За в'їзд до Євросоюзу доведеться платити

Євросоюз буде оформляти спеціальний дозвіл на в’їзд в Шенгенську зону для громадян країн, з якими Євросоюз уклав договір про безвізовий режим, в тому числі для українців. Таке рішення ухвалили посли Євросоюзу, але його ще повинні затвердити Європарламент та Рада ЄС.

Щоб отримати дозвіл на перетин кордону, потрібно буде заплатити 7 євро.

Відзначається, що громадянам третіх країн, в тому числі і українцям, перед поїздкою потрібно буде проходити перевірку, метою якої є сприяння підвищенню внутрішньої безпеки та запобігання нелегальній імміграції, а також зменшення затримок на кордонах.

Для цього потрібно буде заздалегідь заповнити заяву-анкету через інтернет, вартість якої складе сім євро.

Після перевірки даних в базі даних ЄС та Інтерполу і невиявлення зауважень людина отримає дозвіл на в’їзд в Шенгенську зону. Відзначається, що термін розгляду заявки з винесенням відповідного рішення не буде перевищувати 96 годин, а більшість заяв будуть схвальними. Однак якщо виникнуть підозри або інформація потребуватиме додаткового аналізу, то заявку будуть обробляти вручну компетентні органи. Однак в Єврораді відзначили: наявність дозволу не буде стовідсотковою гарантією на в’їзд до Європи, а остаточне рішення буде ухвалювати прикордонник.

Дозвіл на в’їзд буде діяти три роки або до закінчення терміну дії паспорта або іншого документа, зареєстрованого при оформленні заявки, в залежності від того, що відбудеться раніше.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування