Як вступатимуть до магістратури 2018 року


Як вступатимуть до магістратури 2018 року

Міносвіти визначило порядок вступу до магістратури за технологією зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Про це повідомила прес-служба міністерства.

Вступні іспити за технологією ЗНО складатимуть вступники на спеціальності Гуманітарні науки (крім спеціальності Філологія), Соціальні та поведінкові науки, Журналістика, Право, Сфера обслуговування і Міжнародні відносини.

Для вступу на Право та Міжнародні відносини потрібно буде скласти єдиний вступний іспит з іноземної мови. Крім того, необхідно скласти єдиний профільний вступний іспит з права та загальних юридичних компетенцій.

Вступники до магістратури за іншими спеціальностями будуть складати тільки іспит з іноземної мови.

Реєстрація учасників розпочнеться 14 травня і триватиме до 5 червня. Іспит з іноземної мови відбудеться 11 липня, а з права — 13 липня.

Для реєстрації абітурієнту потрібно буде звернутися до приймальної комісії одного з обраних вузів. Підтвердженням реєстрації є виданий комісією екзаменаційний лист. Після цього на сайті УЦОЯО для кожного зареєстрованого вступника створять кабінет учасника, доступ до якого буде за номером екзаменаційного листа та PIN-кодом, указаним у ньому.

У цьому кабінеті, зокрема, буде розміщено запрошення-перепустку з інформацією про пункт тестування. Випробування розпочнеться о 10.00, допуск в пункт буде відкрито за 45 хвилин і закрито за 10 хвилин до початку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua