Кращий інтернет-банкінг — премія FinAwards 2018


Кращий інтернет-банкінг — премія FinAwards 2018

Finance.ua спільно з порталом «Мінфін», а також групою експертів розробили 11 критеріїв оцінки того, чи іншого інтернет-банкінгу. Вони охоплюють як функціонал, так і зручність використання сервісу.

Загалом на номінацію найкращого інтернет-банкінгу України за версією FinAwards 2018 претендувало 14 банків. Але переміг тільки ПриватБанк (Приват 24).

Private24 надає найбільший спектр функцій. Тут є і прості перекази на карту, й комуналка, й бюджетні платежі. Загалом, розробники неабияк постаралися, задовольнивши потреби навіть найвимогливіших клієнтів.

Більш того, всі функції Private24 знайти дуже просто і швидко. А сам інтернет-банкінг — працює, як годинник.

«Private 24 — ціла екосистема. Ми намагаємося задовольнити всі потреби клієнтів. Наприклад, є екосистема для автолюбителів. Їм ми пропонуємо майже весь спектр послуг — страховки, оплата штрафів, паркування, скоро з’являться паливні карти і т.д. Ми завжди намагаємося йти від потреб наших клієнтів, і особливо важливо, щоб клієнт зміг отримати сервіс всього в два кліка», — розповіла керівник eCommerce проектів ПриватБанку Христина Кармазіна на церемонії вручення премій FinAwards 2018.

Команда Привату не збирається зупинятися на досягнутому і незабаром представить ще більше «пряників».

«У цьому році у нас дуже амбітна стратегія розвитку Privat24. Вона націлена на залучення нових клієнтів», — додала Кармазіна.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
В Контексті Finance.ua
Опитування