Україна збільшила імпорт газу втричі


Україна збільшила імпорт газу втричі

Україна впродовж квітня наростила імпорт природного газу майже в три рази – з 5 млн куб. м на початку місяця до 13,2 млн куб. м 14-17 квітня.

Так, добова заявка на імпорт газу зі Словаччини становить 9,4 млн куб. м проти 5,8 млн куб. м на 14-18 квітня і 4,5 млн куб. м на 12-13 квітня.

В цілому, за даними “Укртрансгазу”, імпорт газу з Європи (Словаччина, Угорщина, Польща) зріс з близько 5 млн куб. м в перших числах квітня до 13,2 млн куб. м 14-17 квітня.

Запаси газу в підземних сховищах України на 17 квітня складають 7,659 млрд куб. м. При збереженні поточних обсягів імпорту та внутрішнього видобутку в травні Україна увійде з запасами в сховищах близько 7,9 млрд куб. м.

Раніше повідомлялося, що Україна вже припинила витрачати запаси газу – відбір палива зі сховищ закінчився, а імпорт з країн Європи триває.

Україна почала 2018 рік з найбільшими за п’ять останніх років запасами газу в підземних сховищах газу (ПСГ) – 14,7 млрд куб. м. В “Укртрансгазі” зазначили, що такі запаси газу дозволили успішно пройти осінньо-зимовий період 2017/2018 років, навіть з урахуванням рекордних і тривалих морозів у березні цього року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування