В Індії побудують найбільший у світі сонячний парк


В Індії побудують найбільший у світі сонячний парк

Уряд штату Гуджарат в Індії видав дозвіл на будівництво найбільшого в світі сонячного парку в спеціальній інвестиційній зоні Dholera. Про це пише Times of India.

Потужність парку складе 5 ГВт, будівництво має бути завершено до 2022 року. Сонячний парк займе площу в 11 тис. гектарів уздовж Камбейської затоки. Планується, що об’єкт дасть регіону понад 20 тис. нових робочих місць. Обсяг інвестицій в проект перевищить $4 млрд. Крім цього, в регіоні з’явиться вітровий парк, за допомогою якого регіон буде видобувати близько 200 мегават електроенергії.

Будівництво нового сонячного парку в Індії погоджено в рамках енергетичної політики країни, в рамках якої держава повинна добувати 175 ГВт енергії. На сьогоднішній день в Індії вже будують найбільший в світі сонячний парк Pavagada Solar, потужність якого складе 2 ГВт.

Ще одна з найбільших світових сонячних електростанцій – Benban Solar Park в Єгипті, загальною потужністю близько 2 ГВт, буде добудована тільки наприкінці 2019 року. При цьому її вартість становить лише $800 млн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування