Цього тижня Bitcoin може сягнути понад 8500 дол.


Цього тижня Bitcoin може сягнути понад 8500 дол.

Цього тижня Bitcoin може досягти понад 8500 доларів, незважаючи на можливе зниження на початку тижня, прогнозують аналітики ГК FOREX CLUB.

За останню добу курс Bitcoin зміцнився на 0,19% до 8017,12 долара, при ринковій капіталізації 136,133 млрд доларів. Друга за популярністю криптовалюта Ethereum знизилася в ціні на 0,58%. Капіталізація Ethereum – 49,737 млрд доларів. Litecoin втратив 0,080% до 125,48 долара. Капіталізація Litecoin – 7,040 млрд доларів.

Загальна ринкова капіталізація криптовалют становить 323,4, млрд доларів.

Зростання курсу Bitcoin минулого тижня було спричинено кількома причинами.

По-перше, в США завершувався період подання податкових декларацій, і до кінця тижня більшість учасників ринку встигли подати звітність.

По-друге, значний вплив на стабілізацію торгових відносин між США і Китаєм, який пішов на поступки в торговельних відносинах. Так, лідер КНР заявив про намір зниження тарифів на ввезення автомобілів, а також підкреслив свої наміри про збільшення імпорту з США до Китаю, заохочення обміну технологіями, встановлення більш відкритої банківської взаємодії.

На цьому тлі зміцнилися американські індекси Dow Jones, S&P 500 і Nasdaq майже на 2%. Ціни на нафту марки Brent стрімко зростали через скорочення обсягів пропозиції на ринку. Ескалація воєнного конфлікту в Сирії призводить до збільшення напруженості на Близькому Сході, і в разі подальшого розвитку конфлікту є ризик ускладнення експорту нафти з регіону.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua