0 800 307 555
0 800 307 555

Возняк заявив, що штучний інтелект не витіснить людину


Возняк заявив, що штучний інтелект не витіснить людину

Співзасновник Apple Стів Возняк прокоментував розвиток технологій штучного інтелекту.

Возняк переконаний, що штучному інтелекту не вдасться витіснити людину.

“Ключове слово в понятті “штучний інтелект” – не інтелект, а штучний. Інтелект – це не те ж саме, що людський мозок. Для нас поки загадка, як запрограмований людський мозок і як він приймає рішення”, – вважає Стів Возняк.

На думку Возняка, штучний інтелект потребуватиме людського втручання, тому не варто хвилюватися, що згодом він витіснить людей з їхніх робочих місць.

“ШІ завжди потребуватиме людини. Звісно, на думку деяких, штучний інтелект стане настільки продуктивним, що люди будуть не потрібні. Але я не розумію, як це може бути. Навіть якщо машина зможе спілкуватися як людина (ви тільки уявіть собі, наскільки складно цього досягти), людина завжди буде важливішою від машини”, – підкреслив винахідник.

Стів Возняк вважає, що в перспективі ми зможемо створювати такі машини, які за своєю здатністю дорівнюватимуть мозку, а штучний інтелект зможе нескінченно розвиватися.

“Хтось скаже: технології – це погано. Але для чого взагалі народилася людина? Для того щоб розуміти цей світ і покращувати його. Навіщо нам закони Ісаака Ньютона або Ейнштейна? Вони всі намагалися змінити світ. Еволюція створює те, що ми називаємо “креативом”. Так буде завжди, і це добре”, – упевнений Возняк.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua