Нейромережу навчили передбачати поведінку собак


Нейромережу навчили передбачати поведінку собак

Інженери з Вашингтонського університету і Інституту Аллена в галузі штучного інтелекту під керівництвом вченого Алі Фархаді розробили нейромережу, яка здатна передбачати поведінку собак за відеокамерами. Про це йдеться в роботі, опублікованій на сайті arXiv.org.

Розробники натренували алгоритм на 24 500 кадрах з діями собак від першої особи. За допомогою відероликів штучний інтелект дивився на манеру рухів собак, їх ходьби та інших дій. Після безлічі повторень алгоритм навчився пророкувати траєкторію руху собаки і її мету на п’ять кадрів вперед.

При цьому нейромережа складається з трьох алгоритмів – одна аналізує попередні дії собаки, передбачаючи її подальші кроки. Друга займається плануванням рухів – аналізує найближчі один до одного кадри для фіксації місця розташування вихованця, третя – класифікує об’єкти і займається розпізнаванням безпечних для собаки зон.

В майбутньому алгоритм можна протестувати на даних різних собак та інших тварин, а також з інших датчиків. У широкому ринку алгоритм буде використовуватися не в найближчі роки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування