«Крипта» і ШІ підняли березневу виручку TSMC на 60%


«Крипта» і ШІ підняли березневу виручку TSMC на 60%

Днями компанія TSMC відзвітувала про роботу в березні 2018 року. У цілому компанія очікувала порівняно скромну виручку, оскільки попит на процесори для смартфонів почав знижуватися. Результат, як кажуть, перевершив всі очікування.

Порівняно з лютим виручка TSMC підскочила на 60%, встановивши новий фінансовий рекорд компанії.

На зростаючому попиті на чіпи для сфери штучного інтелекту, на графічні процесори і на замовні БІС для видобутку криптовалют виручка TSMC в березні склала 103,7 млрд нових тайваньських доларів ($3,55 млрд).

Додамо, виручка компанії в березні за рік зросла на 20,8 %, що є більш цінним показником, ніж послідовне зростання.

Наприклад, у порівнянні з четвертим кварталом 2017 року виручка TSMC у першому кварталі 2018 року скоротилася на 10,6%. Сезонні фактори і зниження попиту на смартфони передбачувано уповільнили темпи розвитку компанії.

Але в порівнянні з першим кварталом 2017 року зростання виручки в першому кварталі 2018 року склало 6,1%. Нові ринки — ШІ і інтерес до криптовалюти — допомогли тайванському контрактному виробнику чіпів згладити негативний ефект від зниження попиту на смартфони.

Більш детальний звіт про роботу TSMC у першому кварталі 2018 року можна очікувати 19 квітня в ході зустрічі керівництва компанії з акціонерами. Поки ж компанія із задоволенням повідомляє, що річне зростання виручки в поточному році обіцяє вкластися в прогноз і потрапити в діапазон від 10% до 15%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування