Саудівська Аравія зацікавилася співпрацею з НКМЗ в ливарному виробництві


Саудівська Аравія зацікавилася співпрацею з НКМЗ в ливарному виробництві

Представники Ectar United Trading Company (Саудівська Аравія) відвідали Новокраматорський машинобудівний завод (НКМЗ, Донецька обл.) з метою встановлення технічного і технологічного партнерства у сфері ливарного виробництва.

Згідно з прес-релізом НКМЗ, представники Ectar United Trading відвідали металургійні і механообробні цехи, ознайомилися з автоматизованими кувальними комплексами, обробними центрами в механічних цехах.

“Також гості не обійшли увагою редукторний цех, який один з кращих не тільки на підприємстві, але і в Європі. У підсумку вони були вражені станом цехів, що зазнали ергономічної реконструкції, культурою виробництва і якістю продукції. Раніше ми не співпрацювали з цією країною, і очікуємо продовження контактів для встановлення партнерства”, – зазначають на НКМЗ.

Прес-служба заводу також інформує, що НКМЗ увосьме взяв участь у найбільшому виставковому заході Узбекистану – ІХ міжнародному промисловому форумі UzbekistanIndustrial Forum-2018.

“З Узбекистаном НКМЗ співпрацює близько 60 років. На підприємства республіки були поставлені роторні комплекси, крокуючі екскаватори, міксери-конвертери для кольорових металів, стан кварто 1200 р. п. Тільки на Навоїйський ГМК у 1992-2008 роках новокраматорці поставили 50 рудорозмельних млинів”, – наголошується в прес-релізі.

На промисловому форумі UzbekistanIndustrial-2018 узбецькі промисловці найчастіше цікавилися рудорозмольним обладнанням НКМЗ, а також можливостями прохідницьких комбайнів при проходці тунелів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування