Чеський Експортний Банк продає завод у Київській області


Чеський Експортний Банк продає завод у Київській області

Чеський Експортний Банк продає підприємство в селі Кузьминці Кагарлицького району Київської області. Завод з виробництва керамоблоків оснащений сучасним обладнанням провідних світових виробників, що дозволяє застосовувати новітні технології виготовлення цегляної продукції. Стартова ціна – 277 млн грн.

Завод виставлено на онлайн-аукціон СЕТАМ. Подання заявок на участь в торгах – до 25 травня 2018 року. Загальна площа будівель становить близько 16 тис. кв. м. Площа ділянки становить 3 га. До складу будівель входять приміщення, де знаходяться технологічні лінії та майданчики для розміщення технологічного обладнання, адміністративно-побутові приміщення, а також площа для розміщення другої черги заводу. До будівлі виробничого корпусу прибудовані адміністративно-побутові приміщення в три поверхи.

Виробничі потужності підготовчого цеху дозволяють забезпечити роботу одночасно двох черг заводу і виробляти до 120 млн керамоблоків на рік. Продукцію можна використовувати як в висотному, так і в малоповерховому будівництві.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування