Українці придумали новий вид заробітку на поляках - ЗМІ


Українці придумали новий вид заробітку на поляках - ЗМІ

Українці почали займатися новим видом “бізнесу” – виготовляти водійські права для громадян Польщі. Про це повідомляє Укроп.

Повідомляється, що для виготовлення використовуються бланки з Криму і Донецька, перевірити законність яких практично неможливо. Такі послуги користуються у поляків великим попитом, адже там позбутися прав за неправильну їзду дуже легко. На просторах Мережі оприлюднено оголошення, в якому зазначено, що придбати водійське посвідчення можна без внесення авансу безпосередньо під час отримання документа. Українські права полякам пропонують будь-якої категорії – А, В, С – з можливістю обміну на польські права через шість місяців.

Експерти звертають увагу на те, що використовувані бланки з Криму і Донбасу повинні значитися в базі МВС як втрачені. Вартість такої послуги становить від 1000 до 3000 євро.

“Видавати нові права складніше, до того ж їх можна пробити по базі. Та й навряд чи хтось захоче чекати за 3000 євро нових прав, якщо за 1000-2000 євро можна отримати кримський варіант”, – зазначає експерт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua