Газопровід в обхід України: Фінляндія видала всі дозволи на будівництво "Північного потоку-2"


Газопровід в обхід України: Фінляндія видала всі дозволи на будівництво "Північного потоку-2"

Фінляндія видала другий дозвіл на будівництво і експлуатацію газопроводу російського газопроводу “Північний потік-2” у фінській винятковій економічній зоні.

Про це йдеться в заяві Регіонального адміністративного агентства Південної Фінляндії, яке видало дозвіл, передає «Європейська правда».

Фінська влада затвердила детальний план будівництва і експлуатації 374-кілометрової фінської секції газопроводу “Північний потік – 2”, загальна протяжність якого складе більше 1200 км.

Читайте також: Насалик повідомив, які обсяги транзиту влаштують Україну

Перший дозвіл уряд Фінляндії на будівництво газопроводу в фінській винятковій економічній зоні видав минулого тижня.

У компанії Nord Stream 2 AG, яка є оператором газопроводу “Північний потік-2”, заявили, що таким чином процес отримання дозволів у Фінляндії завершено.

У компанії стверджують, що процедури отримання дозволів в інших країнах уздовж маршруту газопроводу – Росії, Швеції та Данії – йдуть за графіком.

Довідка Finance.ua:

  • Nord Stream 2 AG – компанія, створена для планування, будівництва і експлуатації газопроводу “Північний потік-2”. 51% акцій компанії належать “Газпрому”.
  • Проект “Північний потік-2” передбачає будівництво і роботу двох ниток газопроводу загальною потужністю 55 млрд кубометрів газу на рік від узбережжя Росії через Балтійське море до Німеччини.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування