Тігіпко сконцентрував 100% акцій ВіЕс банку


Тігіпко сконцентрував 100% акцій ВіЕс банку

Кіпрська компанія Bailican Limited збільшила участь у статутному капіталі ВіЕс банку (Львів) до 100% з 99,923%, повідомляє банк у системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР).

Згідно з повідомленням, відповідна інформація надійшла в банк 11 квітня.

Як повідомлялося, Національний банк України (НБУ) на початку листопада 2017 року погодив Сергію Тігіпку опосередковане придбання 99,9% акцій ВіЕс банку. Прямим покупцем виступила компанія Bailican Limited. Угода була закрита на початку грудня 2017 року.

Сбербанк продав ВіЕс банк в рамках реалізації стратегії виходу з банківського ринку України.

Як повідомлялося, наглядова рада ТАСкомбанку (Київ) у березні поточного року затвердив план дій щодо реорганізації шляхом приєднання ВіЕс банку.

Група “ТАС” заснована у 1998 році, має активи в фінансовому та промисловому секторах, сільському господарстві, нерухомості, фармацевтиці та венчурних проектах. У фінансовий сектор групи входять ТАСкомбанк, Універсал банк, ВіЕс банк, дві страхові компанії та низка інших організацій. Засновником і основним акціонером групи є С. Тігіпко.

Довідка Finance.ua:

  • На 1 січня 2018 року основним власником ТАСкомбанку був С. Тігіпко, якому належало 99,86851% цінних паперів.
  • ВіЕс банк (VS Bank, до 16 грудня 2013 року – Фольксбанк, раніше – Електрон банк) заснований в 1991 році.
  • На 1 січня 2018 року за розміром загальних активів ТАСкомбанк займав 20-е місце (14,664 млрд грн), ВіЕс банк – 34-е місце (3,313 млрд грн) серед 84 діючих у країні банків.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування