Нафтогаз назвав найбільших боржників


Нафтогаз назвав найбільших боржників

Прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ і прямих промислових споживачів перед “Нафтогазом” за тиждень скоротилася на 546 млн грн і становить близько 30,6 млрд гривень.

Про це повідомляє “Нафтогаз України”.

“Станом на 10 квітня 2018 року сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ перед НАК “Нафтогаз України” складає близько 30,6 млрд грн. Порівняно з минулим тижнем заборгованість зменшилася на 546 млн грн (1,8%)”, йдеться в повідомленні.

Водночас заборгованість регіональних газопостачальних підприємств становить 24,8 млрд грн. Порівняно з минулим тижнем заборгованість зменшилася на 801 млн грн (3,1%).

Заборгованість промислових підприємств за минулий тиждень не змінилась і становить 2,8 млрд грн.

Заборгованість ПАТ “Київенерго” за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень зменшилася на 181 млн грн (4,8%). Сумарна заборгованість Київенерго становить 3,555 млрд грн.

Сумарна прострочена заборгованість перед НАК “Нафтогаз України” підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, що використовується для виробництва теплової енергії становить близько 26,6 млрд грн, з них за 2018 рік — 9,6 млрд грн. За минулий тиждень заборгованість зменшилася на 1,2%.

Сумарна заборгованість за газ підприємств, що виробляють електроенергію (ТЕЦ), порівняно з минулим тижнем зменшилася на 222 млн грн (5,3%) і становить близько 4,001 млрд грн.

Заборгованість прямих промислових споживачів у порівнянні з минулим тижнем не змінилась і становить близько 2,803 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Нафтогаз України
В Контексті Finance.ua
Опитування