Україна шукає радника в питанні токсичних боргів ОПЗ


Україна шукає радника в питанні токсичних боргів ОПЗ

Приватизація Одеського припортового заводу (ОПЗ) стримується наявністю у нього токсичних боргів, тому в даний час ведеться пошук радника для вирішення цієї проблеми, повідомив в. о. голови Фонду держмайна Віталій Трубаров.

“Самостійно не знайшли рішення питання щодо токсичних боргів”, – констатував він в ефірі “Радіо НВ”.

“Разом з Кабміном і створеною ним комісією з приватизації за участю іноземних партнерів шукаємо радника, який допоможе нам знайти можливість або реструктуризувати цей борг, або якимось чином позбавитися його”, – сказав В. Трубаров.

Зазначимо, ОПЗ в 2017 році двічі безуспішно виставлявся на приватизацію. Відсутність інтересу до ОПЗ, зокрема, пов’язана з боргом заводу понад $250 млн структурам Дмитра Фірташа.

Південний міський суд Одеської області ухвалою від 6 березня 2017 року задовольнив клопотання Ostchem Holding Limited про визнання і надання дозволу на примусове виконання на території України часткового арбітражного рішення Стокгольмського арбітражу від 25 липня 2016 у справі про стягнення з ОПЗ на користь Ostchem $193,26 млн основного боргу і $57,98 млн нарахованої пені. Цей вердикт потім підтвердив Апеляційний суд Одеської області.

ФДМ у березні оновив перелік групи найбільших об’єктів, що підлягають приватизації в поточному році, залишивши в ньому 99,567% акцій ОПЗ, і запланував її на травень за умови погодження конкурсу урядом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:ФДМУ
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування