Оновлення iOS "вбило" екрани деяких iPhone


Оновлення iOS "вбило" екрани деяких iPhone

Останнє оновлення мобільної операційної системи iOS 11.3 виявилося несумісним з екранами iPhone 8, які заміняли не в офіційних сервісах Apple.

Як повідомляє Vice, після заміни екрану не в офіційному сервісному центрі оновлення системи призвело до того, що смартфон перестав сприймати сигнал сенсора екрану.

При тому, що до оновлення все працювало справно. За словами гендиректора одного зі сторонніх сервісів, його компанії довелося оформити близько 2 тисяч повернень після того, як iOS оновилася.

Власники майстерень припускають, що Apple робить це спеціально, щоб закликати власників “яблучної” техніки користуватися лише офіційними сервісами.

Подібний випадок був, коли техніка Apple відмовляється заряджатися від кабелю стороннього виробництва. Поки що не відомо, чи збирається компанія виправляти цю помилку в наступних оновленнях.

Зазначимо, на початку року розгорівся скандал за участю Apple. Користувачі почали скаржитися, що компанія спеціально занижує продуктивність смартфонів без їхнього відома. У компанії це визнали, обґрунтувавши тим, що таким чином вони подовжують тривалість “життя” смартфона.

Однак під тиском скарг користувачів компанія в оновленні iOS все ж таки дозволила вимикати уповільнення роботи процесора. Але цей випадок має свої наслідки для компанії. Проти Apple почали розслідування. Американські слідчі почали побоюватися, що компанія могла вводити в оману не тільки користувачів, а й інвесторів, приховуючи дані про продуктивність смартфонів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування