BlackBerry подала в суд на Snapchat


BlackBerry подала в суд на Snapchat

На початку березня під удар юристів BlackBerry Limited потрапила Facebook, яка виявилася стороною-відповідачем у справі про крадіжку інтелектуальної власності.

Мова йде про конкретні функціональні особливості системи обміну миттєвими повідомленнями, реалізовані в Instagram і WhatsApp. У схожому злочині звинувачуються власники сервісу Snapchat.

Згідно з поданим позовом, Snapchat навмисне порушила правила ліцензування шести патентів, що належать BlackBerry, зареєстрованих в період з 2012 по 2014 рік. Серед них опинилася і технічна документація, що фігурує в судовому розгляді між BlackBerry Limited і Facebook.

Уповноважені на спілкування з пресою представники BlackBerry стверджують, що Snapchat (як, втім, і їхні колеги по нещастю з Facebook) незаконно взяли на озброєння унікальні рішення для:

- ефективної роботи з картографічними сервісами на мобільних пристроях;

- вдосконалення інтерфейсу на мобільних гаджетах;

- просування (рекламування) послуг і продукції в умовах мобільної екосистеми.

З боку Snapchat коментувати ситуацію щодо претензій канадської сторони поки не стали.

У BlackBerry Limited відзначили, що ситуація з Facebook переросла в судові позови не раптово: переговори щодо ліцензування інтелектуальної власності велися протягом декількох років, проте всі вони закінчилися безрезультатно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування