Індекс споживчих цін в Україні зріс - Держстат


Індекс споживчих цін в Україні зріс - Держстат

В Україні індекс споживчих цін в січні-лютому 2018 року склав 2,4%, – випливає з офіційних даних Державної служби статистики.

Як поінформували у відомстві, найбільше подорожчали фрукти та овочі – майже на 15% і 12,5% відповідно. Одночасно з цим впали ціни на цукор, крупи і свинину (в середньому на 3,4%).

Водночас тарифи на житлово-комунальні послуги за перші місяці поточного року збільшилися майже на 1% в зв’язку з підвищенням вартості утримання будинків і прибудинкових територій, а також на водопостачання.

За інформацією Держстату, на початку 2018 року на 4,5% збільшилися ціни на транспортні послуги, в загальному через зростання вартості пального та мастил на 6,7%.

Як відомо, за уточненими даними Національного банку України, в лютому 2018 р. споживча інфляція незначно сповільнилася в річному вимірі до 14,0% з 14,1% в січні-2018, а в місячному вимірі індекс споживчих цін збільшився на 0,9%.

У січні 2018 р. споживча інфляція прискорилася до 14,1% в річному вимірі з 13,7% у грудні 2017 року. У місячному численні зростання споживчих цін склало 1,5%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Держстат
В Контексті Finance.ua
Опитування