Варшава вирішила скоротити зарплати чиновникам


Варшава вирішила скоротити зарплати чиновникам

Правляча партія Польщі “Право і Справедливість” (PiS) має намір ухвалити закон про зниження зарплат депутатам, сенаторам чиновникам і керівникам держкомпаній.

Про це пыд час прес-конференції у Варшаві заявив лідер партії Ярослав Качинський, повідомляє Укрінформ.

Фінансові обмеження стосуватимуться депутатів Сейму і сенаторів, також будуть введені ліміти на зарплати для чиновників місцевого рівня та керівників держкомпаній. Крім того, чиновники, які отримали значні премії в кінці минулого року, повинні будуть направити ці кошти на благодійні цілі.

“По-перше, конституційні міністри і заступники міністрів, які є політиками, вирішили, що передадуть свої премії до середини травня на благодійні цілі в Карітас. Але цього мало: політичний комітет (партії – ред.) на моє прохання вирішив, що сьогодні до парламенту буде внесений законопроект про зниження на 20% зарплат депутатів”, – заявив Качиньський.

Він підкреслив, що будуть введені нові ліміти на обмеження зарплат керівників місцевої адміністрації: війтів, бурмистрів, мерів, маршалків, старост, їхніх заступників, та скасовані всі додаткові виплати, крім зарплат, для керівництва державних компаній.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua