Уточнили інформацію про виплату аліментів літнім батькам


Уточнили інформацію про виплату аліментів літнім батькам

Інформація про обов’язкові виплати аліментів на батьків є недостовірною.

Про це розповів міністр соціальної політики України Андрій Рева.

“Поширюється недостовірна інформація, коли не беруть до уваги контекст, про що і як йшлося, і розумійте хто як хоче. Ми свої обов’язки ні на кого перекладати не збираємося, але є випадки, коли і люди несуть відповідальність. Як, наприклад, конституційні. Ми дбаємо про своїх батьків, і ось уявіть, що вам сказали “зараз ти будеш платити гроші своїм батькам”. Це потрібно? Я думаю, що ваші батьки першими будуть проти цього”, – сказав Рева.

Міністр зазначив, що відносини не регулюються грошима, це справа сім’ї. Разом з тим Рева зазначив, що є випадки, коли про літніх людей із зони проведення АТО піклуються волонтери, хоча у них і є родичі, які відмовляються піклуватися про них.

“Я нагадав, що є Конституція. Де чітко вказано, що діти зобов’язані піклуватися про своїх батьків. Чи повинна держава впливати на таких людей? В таких випадках для цього є вся законодавча база: 202-а і 206-а статті. Там написано, що в подібних випадках, за рішенням суду, можна буде присуджувати аліменти на утримання батьків”, – сказав Рева.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування