Google повністю перейшов на відновлювану енергетику


Google повністю перейшов на відновлювану енергетику

В кінці 2016 року компанія Google пообіцяла перевести всі свої активи на відновлювану енергетику. І ось вчора в компанії заявили, що перехід завершено.

Google купує всю енергію у сторонніх постачальників, а не виробляє сама, як можна було б подумати. Це куди простіше, ніж будувати власні сонячні й вітрові електростанції, адже часто офіси розміщені там, де їх будувати незручно і/або невигідно. Таким самим шляхом йдуть і інші. Наприклад, Microsoft викупила всю енергію, яку виробить вітроелектростанція GE в Ірландії за наступні 15 років.

Як наголошується, Google споживає близько 3 ГВт енергії, що коштувало їй понад $3 млрд інвестицій. При цьому компанія використовує енергії більше, ніж Amazon, Microsoft і Apple разом узяті.

Компанія також опублікувала слайди, що підтверджують це, і слайди із зазначенням місцезнаходження та потужностей сонячних і вітрових електростанцій, а також 15 ЦОД, які забезпечують роботу всіх продуктів і сервісів Google в режимі 24/7. Всі вони живляться виключно від відновлюваних джерел.

Компанія планує не відходити від цієї практики і надалі. Тобто все нові офіси, дата-центри та інші об’єкти Google працюватимуть на енергії сонця і вітру. Принаймні, так планується. І це явно не пусті слова – ще в 2010 році компанія почала перехід на відновлювану енергетику, а в 2016 році вона становила лише 57% загального споживання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування