0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

ВТБ згортає до мінімуму бізнес української "дочки", залишить одне відділення - джерело


ВТБ згортає до мінімуму бізнес української "дочки", залишить одне відділення - джерело

ВТБ втратив надію продати свій банк в Україні, планує згорнути бізнес “дочки” до мінімуму, залишивши одне відділення.

ВТБ в травні 2016 року заявив про намір продати український банк в разі появи цікавих пропозицій. Однак уже в червні керівництво ВТБ повідомило про припинення активного пошуку покупців. Розмови про вихід групи з українського ринку відновилися в березні 2017 року після введення Києвом санкцій щодо українських банків з російським державним капіталом. Введені на рік і потім продовжені обмеження забороняють їм здійснювати будь-які фінансові операції на користь материнських структур.

Керівництво ВТБ не раз заявляло, що українська влада не хоче продажу банків. Досі Нацбанк України не схвалив жодну з заявок від потенційних покупців.

ВТБ втратив надію продати свій банк в Україні через непевні вимоги влади до покупців”, – сказав співрозмовник “Інтерфаксу”.

За його словами, для зменшення операційних витрат були закриті практично всі відділення банку. Їх число скоротиться з 32 на початку минулого року до 5 до кінця травня.

“У другій половині року залишиться одне відділення. Кінцеве завдання банку – продати активи, погасити всі зобов’язання перед клієнтами, скоротити бізнес до мінімуму і здати банківську ліцензію”, – заявило джерело.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування