Нігерія може стати хабом для українського експорту в Африку


Нігерія може стати хабом для українського експорту в Африку

Нігерія може стати логістичним хабом, який дозволить українським виробникам виходити на ринки Африканського континенту.

Як повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі, про це заявила торговий представник України Наталія Микольська, яка очолює торгову місію в Гану і Нігерію.

“Нігерія – один з ринків у фокусі для нашого експорту згідно з експортною стратегією України. Загалом, серед таких ринків – ЄС і 20 інших країн світу. Нігерія може грати роль логістичного хаба при виході на інші африканські ринки. Обидві країни (Нігерія і Гана – ред.) є одними з найбільш перспективних ринків збуту на Африканському континенті, в тому числі завдяки зростанню кількості споживачів. тому ми відкриваємо ринки Африки українським експортерам”, – сказала вона.

За словами Микольської, метою торгової місії є розширення торговельних відносин з африканськими країнами і вивчення системи торгових бар’єрів.

“Торгова місія має стратегічне значення для українського бізнесу. Економіка регіону показує стрімке зростання, і за прогнозами до 2030 року Нігерія першою серед країн Африки увійде в ТОП-20 світових економік. Тому українським виробникам потрібно виходити туди вже сьогодні: проводити аналіз ринку, шукати контакти, розробляти логістичну та маркетингову стратегію. Це тривала робота, яку ми починаємо з цієї торгової місії”, – зазначила торгпред.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування