Низький попит зігнав Honda Accord з конвеєра


Низький попит зігнав Honda Accord з конвеєра

Компанія Honda протягом наступних чотирьох місяців на 11 днів припинить випуск седана Honda Accord на своєму заводі в Мерісвіллі, США. Причина – зниження попиту.

Honda Accord входить до числа найпопулярніших седанів в багатьох країнах світу, в тому числі і в США. Але його продажі знижуються, хоча не так помітно, як у конкурентів. Чому це відбувається? Тому, що багато автолюбителів зараз пересідають з седанів на кросовери.

В 2017 р. в Сполучених Штатах продали 322 655 екземплярів моделі Honda Accord, що приблизно на 23 тис. менше, ніж в 2016 році. На початку 2018 року продажі цього седана були теж гіршими, ніж в попередні роки.

Це призвело до того, що на складах компанії Honda в Сполучених Штатах накопичилося занадто багато автомобілів Accord. Саме тому японці вирішили знизити найближчим часом його серійне виробництво. Це відбудеться шляхом скорочення робочих днів на заводі в Мерісвіллі. Там випускати Accord будуть в загальному на 11 днів менше, ніж запланували раніше.

В принципі, особисто ми не бачимо нічого незвичайного в цьому рішенні. Компанії, в тому числі і Honda, постійно коректують свої виробничі плани. З подібними проблемами стикаються всі великі автовиробники (або майже всі).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування