"Метінвест" вирішив ліквідувати "Донецьккокс"


"Метінвест" вирішив ліквідувати "Донецьккокс"

Гірничо-металургійна група “Метінвест” ухвалила рішення ліквідувати ПАТ “Донецьккокс”, що знаходиться на тимчасово неконтрольованій території України, як юридичну особу через неможливість його прибуткової діяльності.

Як повідомило підприємство в системі НКЦПФР, рішення про ліквідацію в добровільному порядку без правонаступництва ухвалили збори акціонерів 29 березня поточного року.

“Дане рішення ухвалене у зв’язку з відсутністю у товариства подальших перспектив здійснювати прибуткову господарську діяльність”, — констатується в інформації заводу.

За дане рішення проголосували 100% учасників зборів акціонерів.

При цьому уточнюється, що після задоволення вимог кредиторів у емітента можуть залишитися активи на суму 68,182 млн грн для розподілу між акціонерами.

Також повідомляється, що у зв’язку з ліквідацією товариства акціонери відкликали в. о. гендиректора та членів наглядової ради, призначили ліквідатором компанії юрисконсульта ТОВ “Метінвест холдинг” Михайла Вергуна.

Як повідомлялося, ПАТ “Донецьккокс” за підсумками роботи в 2017 році скоротило чистий збиток в 11,5 разу порівняно з попереднім роком — до 2,504 млн грн з 28,696 млн грн.

Нерозподілений прибуток товариства до кінця минулого року склав 30,302 млн грн.

За минулий рік “Донецьккокс” скоротив поточні зобов’язання на 84,6% — до 24,392 млн грн, при цьому довгострокові зобов’язання відсутні, як і в попередньому році. Дебіторська заборгованість знизилася на 49,7%, до 97,311 млн грн.

Активи підприємства в 2017 році знизилися на 56,7% — до 116,966 млн грн, у тому числі основні кошти знизилися до нуля з 32,201 млн грн в 2016 р.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування