Курс Bitcoin цього тижня може знизитися до 6,5 тис. доларів


Курс Bitcoin цього тижня може знизитися до 6,5 тис. доларів

Курс Bitcoin на тижні може знизитися до 6,5 тис. доларів.

Розпродажі на ринках викликані дипломатичним скандалом між країнами Заходу і Росією, зазначають аналітики ГК FOREX CLUB.

За останню добу курс Bitcoin зріс на 3,17% до 6,93 тисячі доларів, при ринковій капіталізації 118,2 млрд доларів. Друга за популярністю криптовалюта Ethereum за добу зміцнилася в ціні на 2,34% до 385,2 доларів. Капіталізація Ethereum – 38 млрд доларів. Litecoin подорожчав на 1,74% до 114,9 доларів. Капіталізація Litecoin – 6,6 млрд доларів.

Загальна ринкова капіталізація криптовалют знизилася до 259,9 млрд доларів.

Ринок криптовалют залишається слабким, але, на тлі розпочатої висхідної корекції в акції технологічного сектору, інвестори сподіваються на підйом всього ринку.

Вартість нафти становить трохи менше ніж 69 доларів за барель марки Brent. Інвестори очікують продовження угод про скорочення видобутку ОПЕК+ і зростання цін до 70 доларів за барель.

На цьому тлі американський фондовий індекс Dow Jones зріс майже на 7%, індекс S&P500 – на 4,21%, азіатські індекси додали більше 3%.

Долар США знижується після зміцнення, викликаного зростанням ВВП США. Пара євро/долар, яка зараз знаходиться на рівні вище ніж 1,23 долара за євро, може зміцнитися до 1,24 долара.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування