Пенсіонери проїдають бюджет Японії


Пенсіонери проїдають бюджет Японії

Парламент Японії напередодні прийняв законопроект про бюджет на наступний фінансовий рік, який починається 1 квітня. Запропонований кабінетом міністрів документ передбачає рекордний обсяг державних витрат – $919 млрд.

Таким чином, держвидатки в Японії в наступному році будуть на 0,3% більші, ніж в поточному. Японський бюджет ставить рекорди вже шостий рік поспіль, – повідомляє Інтерфакс-Україна.

Японія збільшує витрати на соціальне забезпечення, щоб впоратися з проблемами, викликаними старінням населення. У 2018 фінансовому році вони складуть майже третину витратних статей. Крім того, на наступний фінансовий рік схвалено рекордно високий оборонний бюджет – $48,8 млрд.

Раніше в цьому році уряд Японії відклав термін виходу на первинний профіцит бюджету ще на два роки – до 2027 фінансового року. Спершу передбачалося, що первинний профіцит бюджету в Японії стане реальністю вже в 2020 фінансовому році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua