У квітні курс долара почне зростати на кілька копійок за день – експерт


У квітні курс долара почне зростати на кілька копійок за день – експерт

У квітні 2018 року курс долара в Україні почне зростати на кілька копійок за день. Про це кореспонденту повідомив генеральний директор Української Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

За його словами, в травні Україна почне готуватися до наступного опалювального сезону і купувати валюту, щоб придбати газ.

«Розрахунки показують, що в квітні у нас знову почнеться більший попит на долар, хоча завершиться купівля енергоресурсів (на опалювальний сезон, що минає – авт). Але, з іншого боку, з травня-червня ми вже починаємо закуповувати енергоресурси на наступний опалювальний сезон», – сказав О. Дорошенко.

Він додав, що на курс долара в Україні впливають політичні, економічні фактори і розрахунки економістів задовго до початку весни показали черговий стрибок курсу американського долара.

«Проти математики та макроекономіки нічого зробити не можна, тому ось ці коливання долара – вони були прогнозовані, і передбачалося, що саме лютий-березень долар буде коливатися вгору-вниз, тому в квітні якраз курс долара почне трішки йти вгору», – сказав О. Дорошенко, зазначивши, що подорожчання валюти США може бути в межах кількох копійок за день.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua