Підвищення цін на залізничні квитки під питанням - Мінінфраструктури


Підвищення цін на залізничні квитки під питанням - Мінінфраструктури

Наказ Міністерства інфраструктури про підвищення тарифів на залізничні пасажирські перевезення на 12% з 1 квітня і 1 жовтня ще знаходиться на узгодженні в ряді органів.

Про це повідомили в Мінінфраструктури.

З метою реалізації рішення уряду, яким затверджено консолідований фінплан компанії “Укрзалізниця” на 2018 рік, підготовлений проект наказу міністерства щодо поетапної індексації тарифів на перевезення пасажирів у 2018 році.

Ініціатива щодо підвищення тарифів належить компанії “Укрзалізниця”.

У міністерстві уточнили, що видання наказу Мінінфраструктури відбувається за процедурою, визначеною законодавством, що передбачає значну кількість погоджень документа (з профспілками, міністерствами і т. д.).

Індексацію тарифів планується провести у всіх категоріях поїздів і вагонів (крім вагонів першого класу поїздів Інтерсіті+), що курсують по території України.

З моменту останньої індексації тарифів (жовтень 2014 року) індекс споживчих цін становив 192,2%, індекс цін виробників промислової продукції – 206,3%.

Відзначимо, що щорічно УЗ кілька разів змінює ціни на квитки для пасажирів. Вартість коливається в залежності від сезону: чим більший попит на перевезення, тим вище ціна.

Зазвичай коефіцієнт підвищення/пониження ціни становить 1,02-1,1. Літні перевезення – одні з найдорожчих для пасажирів, дорожче тільки в період з 25 по 30 грудня, коли діє коефіцієнт 1,1. Найдешевші перевезення на 9 травня – в цей день на квитки надається 20-відсоткова знижка.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua