Мінфін Білорусі опублікував стандарти обліку криптовалют


Мінфін Білорусі опублікував стандарти обліку криптовалют

Білорусь офіційно випустила стандарти криптовалютного обліку: на початку місяця Міністерство фінансів опублікувало відповідний документ. Про це повідомляє місцеве видання Jourtify.

У документі визначається порядок формування інформації про токени з метою обліку, а також про те, яким чином слід класифікувати токени, одержувані організаціями (за винятком Національного банку, Банку розвитку, нефінансових банківських інститутів та бюджетних організацій), залежно від їх подальшого використання.

Токени або “цифрові знаки”, придбані для “здійснення засвідчуваних токенами прав”, будуть класифікуватися в межах категорій “розрахунки з різними кредиторами і дебіторами” і “інші витрати й доходи”.

Водночас токени, що продаються знову, класифікуються як “товари” і підпадають під розділи “Розрахунки з підрядниками та постачальниками” і “Витрати і доходи за поточною діяльністю”.

І, нарешті, токени, видобуті в результаті майнінгу, відносяться до “готової продукції” за дебетом рахунку та “основного виробництва” за кредитом рахунку.

Нагадаємо, що в листопаді минулого року президент Білорусі Олександр Лукашенко підписав пов’язаний з блокчейном законопроект, що стосується Парку високих технологій – особливої економічної зони, на кшталт Силіконової Долини, в якій будуть створені умови для розвитку технологій, таких як криптовалюти і ICO.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua