Лише 11% українців, які перебували на заробітках у Польщі, планують туди переїхати - опитування


Лише 11% українців, які перебували на заробітках у Польщі, планують туди переїхати - опитування

Лише 11% українців, які перебували на заробітках в Польщі, планують переїхати туди на постійне місце проживання, повідомив керівник соціологічної групи “Рейтинг” Олексій Антипович.

“Дві третини українців кажуть, що знову поїдуть у Польщу на заробітки, а ось переїхати на постійне місце проживання хочуть лише 11% опитаних нами”, – сказав О.Антипович на прес-конференції у вівторок у Києві.

Він уточнив, що 74% опитаних трудових мігрантів не планують переїжджати на постійне місце проживання до Польщі в найближчі місяці, 16% вагалися з відповіддю.

“90% респондентів не планують купувати нерухомість у Польщі… По-перше, вони можуть не мати можливості це зробити, по-друге, – бажання, оскільки хочуть повернутися в Україну”, – додав експерт.

За словами О.Антиповича, основна частина українців їде до Польщі на заробітки на термін один-три місяці. Більше 50% респондентів задоволені своїми роботодавцями в Польщі, 8% – не задоволені, 40% вагалися з відповіддю.

Опитування проводилося з 9 по 26 лютого 2018 серед жителів Львова, Івано-Франківська, Тернополя, Луцька у віці від 18 років і старше, які протягом останніх п’яти років працювали в Польщі. Вибіркова сукупність респондентів склала 400. Опитування проводилося методом особистого формалізованого інтерв’ю (face-to-face). Похибка репрезентативності дослідження – не більше 4,9%.

Дослідження проводилося на замовлення рекрутингової компанії “Personnel Service” (Польща).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua