Нідерланди допоможуть Україні розвивати "зелену" енергетику


Нідерланди допоможуть Україні розвивати "зелену" енергетику

Україна та Нідерланди підписали Меморандум про взаєморозуміння у відновлюваній енергетиці. Країни разом працюватимуть над реалізацією політики сталого енергетичного розвитку, передає УНН з посиланням на Держенергоефективності.

“У місті Утрехт (Нідерланди) Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та директор Нідерландського агентства підприємництва (RVO) Барто Пірсма підписали Меморандум про взаєморозуміння у відновлюваній енергетиці. Об’єднавши зусилля, Україна та Нідерланди працюватимуть над реалізацією політики сталого енергетичного розвитку”, — йдеться у повідомленні.

В рамках меморандуму передбачається:

  • обмін інформацією щодо найкращих практик впровадження проектів із “зеленої” енергетики та механізмів їх фінансування;
  • налагодження ділових зв’язків між українськими та нідерландськими компаніями для реалізації спільних інвестиційних проектів.

“Ми вже маємо налагоджені зв’язки з такими країнами, як Фінляндія, Данія, Словаччина та ін. Наприклад, разом із фінськими партнерами створюємо фонд фінансування підготовки „зелених“ проектів в Україні. Співпраця з Нідерландами дозволить залучати нідерландські інновації та інвестиції, особливо для проектів з біоенергетики”, — прокоментував подію Савчук.

Зазначимо, Нідерландське агентство підприємництва займається підтримкою бізнесу, у тому числі у відновлюваній енергетиці, завдяки різним програмам, фінансуванню, пошуку ділових партнерів тощо.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua