Хакери наступають: прихований майнінг зріс до загрозливих розмірів


Хакери наступають: прихований майнінг зріс до загрозливих розмірів

Прихований майнінг зростав пропорційно підвищенню вартості криптовалют протягом 2017 року. Такі дані представлені в звіті антивірусної компанії Symantec. Фахівці проаналізували ситуацію з січня по грудень 2017 року і зробили висновок про масовану атаку.

Особливо сильне зростання зараження комп’ютерів прихованими майнерами відбулося в четвертому кварталі минулого року, коли курс біткойна бив усі рекорди. Саме в цей період спроби заразити комп’ютери користувачів шкідливими програмами почастішали в 85 разів. Це становило 24% від усіх заблокованих атак на комп’ютери, які були зафіксовані антивірусними програмами повідомляє Ain.

В масштабах року активність таких випадків зросла у 340 разів, що перетворило її з незначної проблеми на епідемію зараження техніки і основний спосіб заробітку для зловмисників.

Згідно зі звітом, така активність пояснюється простотою розробки та встановлення прихованих майнерів. Користувачі в більшості випадків навіть не помічають, що їхній комп’ютер потрапив під чужий вплив. Проте користувачі можуть побачити симптоми – перегрів батарей і всіх внутрішніх вузлів техніки, зниження продуктивності. В деяких випадках істотно збільшуються рахунки за електроенергію.

Методом боротьби з цим явищем може бути тільки відчутне зниження вартості криптовалют. Це призведе до відсутності фінансової вигоди чесно або нечесно видобувати біткойни та інші віртуальні монети.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua