VR дозволить лікарям вивчати анатомію людини в 3D


VR дозволить лікарям вивчати анатомію людини в 3D

Інтерактивна віртуальна реальність (VR) дозволить лікарям-радіологам вивчати анатомію пацієнта в тривимірному вигляді. Це допоможе їм адаптувати свій підхід до комплексного лікування під конкретного клієнта; особливо технологія знадобиться при виявленні таких захворювань як аневризма, зазначили вчені.

«Лікування аневризми селезінкової артерії може бути дуже тяжким через природу хвороби і анатомічні зміни від пацієнта до пацієнта», – зазначив Златко Девчич, співробітник інтервенційної радіології в Школі медицини Стенфордського університету. «Нова платформа дозволить переглядати тіло в тривимірному вигляді, як ніби вона прямо перед нами, що може допомогти швидше і ретельніше спланувати лікування, підготувати необхідне обладнання та інструменти».

Дослідники порівняли нову технологію VR з використанням зображень з системи візуалізації, яка відображає організм пацієнта на стандартній двомірній платформі, проте відзначили якість візуалізації як «проривне».

VR також здатна перетворювати передпроцедурну комп’ютерну томографію пацієнта на тривимірне зображення, яке радіолог може переміщати і досліджувати за допомогою окулярів віртуальної реальності. Технологія забезпечує вивчення органів і тканин пацієнтів, які не були доступні без втручання в тіло людини.

«Попереднє обстеження, можливо, є найважливішим кроком в успішному лікуванні пацієнта, тому цінність VR дуже важлива», – зазначив Девчич. «Ця технологія дає нам абсолютно інший погляд на лікування і дозволить безпечно спланувати підхід до догляду за пацієнтами».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування