Від початку року мешканці Львівщини на 25% збільшили борги за спожитий газ


Від початку року мешканці Львівщини на 25% збільшили борги за спожитий газ

Від початку року заборгованість за природний газ споживачів Львівської області перед ТОВ «Львівгаз збут» зросла на 293 млн грн. Станом на 1 березня вона сягає 1,5 мільярди грн. Про це повідомляє прес-служба газової компанії.

Зростання боргу та невчасні розрахунки ставлять під загрозу стабільне постачання газу для споживачів регіону. Адже через відсутність коштів ТОВ «Львівгаз збут» не може своєчасно розрахуватись з державним постачальником – НАК «Нафтогаз України» – за отриманий природний газ та оперативно замовити необхідні обсяги для подальшого забезпечення газом споживачів.

«Ухиляються від сплати за спожитий газ переважно власники великих приватних будинків, в той час як споживачі із невеликими доходами намагаються вчасно розраховуватись. І така тенденція в регіоні спостерігається не перший рік, – зазначила начальник відділу розрахунків за газ ТОВ «Львівгаз збут» Ольга Чабан.

У разі труднощів із погашенням заборгованості, для того, аби не погіршувати ситуацію і не накопичувати борги, фахівці «Львівгаз збуту» рекомендують своїм клієнтам укласти графік погашення заборгованості. Якщо ж споживач має складне фінансове становище – звернутися до органів соціального захисту для призначення державної допомоги.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування