Hyundai представив машину-амфібію (фото)


Hyundai представив машину-амфібію (фото)

Компанія Hyundai запропонувала на суд глядачів на Женевському автосалоні концептуальний електрокар Kite. Основною родзинкою цього «малюка» є можливість перетворюватися з машини на водний мотоцикл.

Дизайн автомобіля створювали студенти Європейського інституту дизайну в Турині спільно з дизайн-центром Hyundai, що розташований у Німеччині. Основним завданням дизайнерів була ліквідація або зменшення бар’єрів між зовнішнім і внутрішнім простором, щоб у результаті отримати машину з оригінальним і веселим дизайном, передає ЦТС.

У концептуальному електрокарі немає дверей, даху і вікон. На думку дизайнерів, плавні лінії корпуса передають ідею про плавання, свободу, вільний час. Дизайнери пояснюють, що їхнє дітище має навіювати ідеї про відпочинок біля води.

Автомобіль і водний мотоцикл пересуваються за допомогою електроприводу з чотирма двигунами, які помістилися в колесах. Для руху по воді передбачена гідротурбіна.

Водій з машиною може взаємодіяти на відстані за допомогою додатка в смартфоні. Однак про серійне виробництво цього гібрида поки нічого не кажуть.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua