Суд Лондона зобов'язав компанії Коломойського і Боголюбова деталізувати угоди Приватбанку на $1,9 млрд


Суд Лондона зобов'язав компанії Коломойського і Боголюбова деталізувати угоди Приватбанку на $1,9 млрд

Високий суд Лондона за підсумками засідань 2 березня зобов’язав компанії, пов’язані з колишніми власниками Приватбанку Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим, Rossyn Investing Corp, Milbert Ventures Inc і ZAO Ukrtransitservice Ltd деталізувати інформацію про операції з коштами фінустанови, отриманими від інших осіб.

Про це йдеться в ухвалі суду.

У документі зазначається, що банк подав позов проти Коломойського і Боголюбова, а також пов’язаних з ними осіб – Teamtrend Limited, Trade Point Agro Limited, Collyer Limited, Rossyn Investing Corp, Milbert Ventures Inc і ZAO Ukrtransitservice Ltd.

Високий суд Лондона 19 січня продовжив арешт активів колишніх власників Приватбанку Коломойського і Боголюбова на суму понад 2,5 млрд доларів.

У суді пройшли додаткові слухання щодо процесуальних питань у справі Приватбанку проти Коломойського, Боголюбова та інших осіб.

Рішення суду про всесвітній арешт активів, винесене в грудні 2017 року, було продовжено до наступного відповідного рішення суду.

Разом з тим суд зобов’язав Коломойського і Боголюбова розкрити інформацію про всі свої активи обмеженому колу осіб, які безпосередньо беруть участь у розгляді справи.

Довідка Finance.ua:

  • У грудні Високий суд Англії та Уельсу прийняв рішення про арешт активів колишніх власників Приватбанку Коломойського і Боголюбова на суму 2,5 млрд доларів.
  • Рішення про арешт активів було прийнято на підставі наданих суду детальних доказів, які доводять, що Коломойський і Боголюбов вивели з банку майже 2 млрд доларів шляхом проведення низки незаконних операцій, в результаті яких кошти переводилися на компанії, які їм таємно належали або перебували під їхнім контролем.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування