0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

У Кабміні оцінили інвестпотенціал України в галузі відновлюваної енергетики


У Кабміні оцінили інвестпотенціал України в галузі відновлюваної енергетики

Інвестиційний потенціал України в галузі відновлюваної енергетики оцінюється в 12 млрд євро. Про це передає прес-служба Мінрегіонрозвитку України.

“Ми оцінюємо інвестиційний потенціал України в галузі відновлюваної енергетики в 12 млрд євро, які необхідні до 2020 року для імплементації Національного плану з відновлюваної енергетики”, – заявив Зубко.

Також, за його словами, Україна прагне не тільки зменшити енергоспоживання і модернізувати комунальні підприємства, але і розвивати відновлювальну енергетику, відмовляючись від класичних енергоносіїв. “Ми прийняли кілька законів, які дозволяють при виробництві тепла з альтернативних джерел енергії в комунальних підприємствах додатково встановлювати стимули, тим самим мотивувати інвестиції в цей напрямок. Також очікуємо прийняття парламентом законопроекту щодо захисту інвестиційної складової комунальних підприємств, отриманої від міжнародних фінансових організацій на реалізацію проектів в Україні”, – зазначив Зубко.

Також, за його словами, сьогодні Україна має найкращий тариф по сонячній енергетиці – 15-16 євроцентів за 1 кВт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування