Прямі фінансові інвестиції Китаю за кордоном зросли на 25%


Прямі фінансові інвестиції Китаю за кордоном зросли на 25%

Прямі інвестиції Китаю в нефінансовий сектор за кордоном у січні-лютому збільшилися на 25,2% щодо того ж періоду минулого року і склали $16,82 млрд, повідомило міністерство торгівлі країни.

Китайські інвестори вклали кошти в 1429 компаній в 135 країнах і регіонах світу.

У тому числі $2,15 млрд було інвестовано у державах, розташованих уздовж “Поясу і шляху”. Даний показник зріс на 20,1% щодо січня-лютого 2017 року.

Основний потік інвестицій був спрямований в такі сектори, як гірничовидобувна промисловість, лізинг, бізнес-послуги, обробна промисловість та ІТ-послуги.

В останні роки ПІІ Китаю зростали швидкими темпами. Однак на тлі нераціональності зовнішньої інвестиційної діяльності китайська влада була змушена посилити правила, що регулюють дану сферу, і рекомендували компаніям бути більш обачними при прийнятті інвестиційних рішень, зазначає агентство “Сіньхуа”.

У серпні 2017 року Держрада КНР опублікувала документ, згідно з яким зовнішні інвестиції в такі сектори, як нерухомість, готелі, кінотеатри і розважальний бізнес, будуть обмежені, а у сфері азартних ігор – повністю заборонені.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування