Toshiba показала розумні окуляри на Windows


Toshiba показала розумні окуляри на Windows

Компанія Toshiba представила розумні окуляри, призначені для інженерів і працівників виробництв. Вони працюють в парі з компактним комп’ютером з Windows 10, який підключається через дріт і може виводити на екран гарнітури документи, інструкції, а також відеодзвінки. Переносний модуль з екраном можна закріплювати не тільки на окуляри, але і, наприклад, на захисну каску, повідомляє The Verge.

Існує вже чимало прототипів і навіть розумних окулярів, що серійно випускаються. Наприклад, одні з найвідоміших розумних окулярів Google Glass були представлені ще в 2012 році. Проте за кілька років вони так і не змогли стати популярними. Багато з таких окулярів мають лише базові функції, такі як показ повідомлень і підказок за маршрутом, займають багато місця і коштують занадто дорого для масового попиту. Через це деякі виробники стали створювати розумні окуляри, адаптовані для комерційного використання.

Наприклад, влітку 2017 року Google представила нову версію Google Glass, призначену для використання на виробництві, також подібні окуляри для промислового застосування випускає Epson. Тепер свої промислові розумні окуляри AR100 представила японська компанія Toshiba.

По суті, це переносний модуль з екраном, який можна закріпити не тільки на окулярах, але і на захисній касці або головній пов’язці. На кінці модуля встановлено екран з діагоналлю близько чверті дюйма і роздільною здатністю 640 на 360 пікселів. Крім цього в окулярах встановлено декілька датчиків, GPS-приймач, камера, мікрофон, динамік і індикаторний світлодіод.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування