НБУ реалізував отриману в рахунок погашення боргів банків перед регулятором нерухомість


НБУ реалізував отриману в рахунок погашення боргів банків перед регулятором нерухомість

Національний банк України успішно реалізував об’єкт нерухомого майна, отриманий в рахунок погашення боргів банків перед регулятором.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби НБУ.

Згідно з ним, Національний банк отримав об’єкт нерухомого майна у власність у 2016 році в рахунок погашення боргу за кредитами, наданими банкам України.

“Це перша в поточному році успішно реалізована угода з майном, яке Національний банк отримав в рахунок погашення боргів банків перед регулятором. На сьогоднішній день НБУ володіє нерухомим майном, отриманим в рахунок погашення боргів банків, на суму близько 31 млн гривень (ринкова вартість активів, за якою планується реалізація об’єктів)”, – прокоментував заступник голови Національного банку Роман Борисенко.

Також, за його словами, зараз в процесі прийняття на баланс перебуває ще кілька об’єктів нерухомості.

“Всі ці активи повинні бути прозоро реалізовані, що дозволить частково повернути надане Національним банком рефінансування”, – сказав Борисенко.

Продаж здійснено 29 січня 2018 через Zakupki.Prom.ua – майданчик державних і комерційних торгів, що є офіційним учасником системи електронних державних закупівель ProZorro.

Згідно з повідомленням регулятора, вартість продажу за результатами аукціону в системі електронних торгів, які завершилися перемогою ТОВ “Укрбуд девелопмент”, становила близько 112,6 млн гривень (без ПДВ).

Наголошується, що Національний банк уклав відповідний договір купівлі-продажу з переможцем відкритих торгів 13 лютого 2018 року.

У 2014 році Національний банк почав внутрішню реформу з трансформації і скорочення персоналу з передачею непрофільних активів.

Національний банк продовжить відчужувати непрофільні активи і оптимізувати кількість нерухомого майна в 2018 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування