Канада і Швеція виділили $2 млн на відновлення Донбасу - МінТОТ


Канада і Швеція виділили $2 млн на відновлення Донбасу - МінТОТ

Урядами Канади та Швеції в рамках Цільового фонду багатьох партнерів виділили $2 млн на відбудову Донбасу, повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб (МінТОТ).

“У рамках Цільового фонду багатьох партнерів виділені перші $2 мільйони на відновлення і розвиток миру на Донбасі. Кошти надано урядами Канади та Швеції і будуть адмініструватися Світовим банком відповідно до пріоритетів, визначених Державною цільовою програмою “Відновлення і розвиток світу в східних регіонах України”, – йдеться в оприлюдненому прес-службою міністерства повідомленні у вівторок.

Згідно з повідомленням, Цільовий фонд управляє коштами міжнародної донорської спільноти, які спрямовуються на підтримку відновлення і розвитку миру на Донбасі.

Відзначається, що грантові кошти будуть спрямовані на фінансування пріоритетних проектів, здійснюваних на виконання державної цільової програми “Відновлення і розвиток миру в східних регіонах України”, “Стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб і запровадження довгострокових рішень стосовно внутрішнього переміщення на період до 2020 року”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування